کمپانی «ورک سایت ( Worksite ) » شرکتی شناخته شده در حوزه‌ی تولید ابزارآلات تخصصی است که در دوره‌ی فعالیت 23 ساله خود توانسته با همکاریِ گروهی از مهندسین، تکنسین های مجرب و البته تیم تحقیق و توسعه زبده، اطلاعات بازار را جمع آوری و با شناخت جامع و دقیق از تقاضای بازار، طیف گسترده‌ای از (بیش از 1000 محصول ) ابزارهای برقی ، ابزار دستی ، تجهیزات و لوازم جانبی را در داخل و خارج از کشور تأمین کند. این شرکت که با شعار "یک ابزار خوب برای زندگی راحت" شروع به کار کرده است، همواره سعی داشته با فرایندهای کنترل کیفی مداوم ( پیش، حین و پس از تولید) کلیه محصولات را با فن‌آوری جدید و کیفیتی بالا به بازار عرضه کند تا مطمئن شود مشتریان همیشه بهترین نتیجه را از WORKSITE می گیرند. «ورک سایت» با مدیریت کامل و با تکیه بر اصول اولیه‌ی موفقیت در زمینه‌ی بازاریابی مبنی بر، کیفیت خدمات پس از فروشِ فراگیر، پشتیبانی قوی، کیفیت بالا همگام با قیمت رقابتی، بسته‌بندی منحصر به فرد تاکنون توانسته است جایگاه خود را در بازار پر رقابت امروزی ِ کمپانی‌ها ارتقا بخشد.

از آنجا که اقتصاد آمریکا یکی از بزرگ‌ترین سیستم‌های اقتصادی دنیا محسوب می‌شود و بدین جهت گزینه‌ای مناسب برای مشارکت تجاری بین‌المللی است هسته‌ی اولیه‌ی تشکیل « کمپانی ورک سایت» در آمریکا بوده است. گفتنی است این کمپانی با در اختیار داشتن گواهینامه‌های بین‌المللی معتبر همچونISO 9001 ، ISO 45001 ، CE ، ROHS ، ISO14001 توانسته با شرکتها و برندهای مشهوری همچون والمارت، بلک اند دکر، ریوبی و... همکاری مداوم داشته باشد.

 
 
 

کمپانی «ورک سایت ( Worksite ) » شرکتی شناخته شده در حوزه‌ی تولید ابزارآلات تخصصی است که در دوره‌ی فعالیت 23 ساله خود توانسته با همکاریِ گروهی از مهندسین، تکنسین های مجرب و البته تیم تحقیق و توسعه زبده، اطلاعات بازار را جمع آوری و با شناخت جامع و دقیق از تقاضای بازار، طیف گسترده‌ای از (بیش از 1000 محصول ) ابزارهای برقی ، ابزار دستی ، تجهیزات و لوازم جانبی را در داخل و خارج از کشور تأمین کند.

 
 
 

«ورک سایت» با مدیریت کامل و با تکیه بر اصول اولیه‌ی موفقیت در زمینه‌ی بازاریابی مبنی بر، کیفیت خدمات پس از فروشِ فراگیر، پشتیبانی قوی، کیفیت بالا همگام با قیمت رقابتی، بسته‌بندی منحصر به فرد تاکنون توانسته است جایگاه خود را در بازار پر رقابت امروزی ِ کمپانی‌ها ارتقا بخشد. از آنجا که اقتصاد آمریکا یکی از بزرگ‌ترین سیستم‌های اقتصادی دنیا محسوب می‌شود و بدین جهت گزینه‌ای مناسب برای مشارکت تجاری بین‌المللی است هسته‌ی اولیه‌ی تشکیل « کمپانی ورک سایت» در آمریکا بوده است.


یک ابزار خوب برای زندگی راحت

 • 1998

  تاسیس و پایه گذاری کمپانی ورک سایت.
 • 2000

  ورود به بازار ایالات متحده آمریکا.
 • 2001

  بنیان گذاری دفتر مرکزی گوانگژو.
  بنیان گذاری دفتر شانگهای.
 • 2006

  بنیان گذاری کارخانه ههویی.
 • 2013

  بنیان گذاری دفتر ییوو.
 • 2019

  فروش بیش از 1200 مورد از اقلام.